Hakkımızda

1949’da  Demirci/ Manisa’da atılan güçlü temellerimizle,  ‘’Halı’’  üretimine  devam ediyoruz.

1949’dan Günümüze , 70 Yılın Hikayesi

1949 yılından beri el halıcılığı ile başlayan serüvenimiz ” Yüner Halı ve İplik ” ile devam eden eşsiz tecrübesini, Demirci halısının kalitesiyle birleştirip, Türkiye’nin önde gelen halı firmalarından biri olarak yıllardır günümüze dek başarılı bir şekilde taşımıştır.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ 70 yıla varan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da sektöründe en başarılı halı üreticisi olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir.. Üretim faaliyetlerinde hem Türkiye’de  hem de uluslararası standartlara uygun ve sürekli gelişim amacını gözeten şirketimiz, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir dünya oyuncusudur.

Şirketimizin yıllardır değişmeyen felsefesi : kendi üretimi için gereksinim duyduğu tüm iplik hammadde girdilerini yine kendi bünyesinde üreten firma olma özelliğine sahip olmasıdır.

Gelenekten geleceğe yürüyen Kaşmina halı yıllardır süren tecrübe deneyimini  çıtayı daha da yükselterek  21.yüzyılın teknolojik imkânlarını 70 yıllık tecrübeyle harmanlayarak duvardan duvara yün cami  halısı ve akrilik cami halısı üretiminde sektörün önde gelen bir kuruluşu olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Bu doğrultuda Kaşmina ailesi , hedef ve ilkeleri şöyle sıralıyor:

“Müşterilerimiz velinimetimizdir.’’

Girişimci, yenilikçi ve öncüyüz…

Dürüst, çalışkan ve sorumluluk sahibiyiz…

En önemli sermayemiz, referanslarımızdır.

Amacımız, sürekli gelişmek ve kalitemizi  artırmaktır.

 

 

2020 ÜRÜN KATALOĞUMUZU İNDİRİN
Call Now Button
Open chat
1
Merhaba! Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize yazın...
Powered by